xanthi  panthrakikos  mgs  orestiada  komotini  aspida  kiklopes  faros Nikh Alexandroupolis  M.G.S. A.E. Enosi Komotinis Logo

Το πρόγραμμα ΓΑΣ, Ασπίδα και Λεύκιππου στη Γ εθνική

Πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα (30/7) η κλήρωση του 4ου ομίλου της Γ εθνικής ανδρών μπάσκετ, με τη συμμετοχή του ΓΑΣ Κομοτηνή, της Ασπίδας Ξάνθης και του Λεύκιππου Ξάνθης. Το πρώτο θρακιώτικο ντέρμπυ κληρώθηκε τη 2η αγωνιστική όπου η Ασπίδα θα υποδεχτεί το ΓΑΣ, ενώ το τοπικό ντέρμπυ της Ξάνθης κληρώθηκε την 8η αγωνιστική όπου θα αναμετρηθούν Λεύκιππος-Ασπίδα.
Το πρόγραμμα:

1η Αγωνιστική – 14/10/18
ΜΕΝΤ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΒΑΟ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΧΑΝΘ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΔΕΚΑ

2η Αγωνιστική – 21/10/18
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΕΝΤ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΧΑΝΘ – ΒΑΟ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΔΕΚΑ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

3η Αγωνιστική – 04/11/18
ΜΕΝΤ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΧΑΝΘ
ΒΑΟ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΔΕΚΑ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

4η Αγωνιστική – 11/11/18
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΜΕΝΤ
ΧΑΝΘ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΔΕΚΑ – ΒΑΟ
ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

5η Αγωνιστική – 18/11/18
ΜΕΝΤ – ΧΑΝΘ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΕΚΑ
ΒΑΟ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

6η Αγωνιστική – 25/11/18
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΕΝΤ
ΔΕΚΑ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΒΑΟ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2
ΧΑΝΘ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

7η Αγωνιστική – 02/12/18
ΜΕΝΤ – ΔΕΚΑ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΒΑΟ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΧΑΝΘ

8η Αγωνιστική – 09/12/18
ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΜΕΝΤ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΒΑΟ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2
ΔΕΚΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΧΑΝΘ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

9η Αγωνιστική – 16/12/18
ΜΕΝΤ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΒΑΟ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 – ΧΑΝΘ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΔΕΚΑ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

10η Αγωνιστική – 23/12/18
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΕΝΤ
ΒΑΟ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΔΕΚΑ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΧΑΝΘ

11η Αγωνιστική – 13/01/19
ΜΕΝΤ – ΒΑΟ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΧΑΝΘ – ΔΕΚΑ

12η Αγωνιστική – 20/01/19
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΜΕΝΤ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2
ΒΑΟ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΧΑΝΘ
ΔΕΚΑ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

13η Αγωνιστική – 27/01/19
ΜΕΝΤ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 – ΔΕΚΑ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΒΑΟ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΧΑΝΘ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

14η Αγωνιστική – 03/02/19
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 – ΜΕΝΤ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΒΑΟ
ΧΑΝΘ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΔΕΚΑ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

15η Αγωνιστική – 10/02/19
ΜΕΝΤ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΒΑΟ – ΧΑΝΘ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΔΕΚΑ
ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2

16η Αγωνιστική – 17/02/19
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΕΝΤ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΧΑΝΘ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΒΑΟ
ΔΕΚΑ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2

17η Αγωνιστική – 24/02/19
ΜΕΝΤ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ – ΧΑΝΘ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΒΑΟ – ΔΕΚΑ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

18η Αγωνιστική – 03/03/19
ΧΑΝΘ – ΜΕΝΤ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΔΕΚΑ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΒΑΟ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

19η Αγωνιστική – 17/03/19
ΜΕΝΤ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ – ΔΕΚΑ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΒΑΟ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΧΑΝΘ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

20η Αγωνιστική – 24/03/19
ΔΕΚΑ – ΜΕΝΤ
ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΒΑΟ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΧΑΝΘ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

21η Αγωνιστική – 31/03/19
ΜΕΝΤ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 – ΒΑΟ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΔΕΚΑ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΧΑΝΘ

22η Αγωνιστική – 07/04/19
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΜΕΝΤ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΒΑΟ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΧΑΝΘ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2
ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΔΕΚΑ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

23η Αγωνιστική – 14/04/19
ΜΕΝΤ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ – ΒΑΟ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΔΕΚΑ
ΧΑΝΘ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

24η Αγωνιστική – 21/04/19
ΒΑΟ – ΜΕΝΤ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΔΕΚΑ – ΧΑΝΘ

25η Αγωνιστική – 05/05/19
ΜΕΝΤ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΒΑΟ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΧΑΝΘ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΔΕΚΑ

26η Αγωνιστική – 12/05/19
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ – ΜΕΝΤ
ΔΕΚΑ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΒΑΟ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΧΑΝΘ
ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

Aλεξανδρούπολη